Ügyfélkapcsolati Menedzser [ST-SRM19] (Budapest)

[ST-SRM18]

A hirdetés már lejárt!

Ügyfélkapcsolati Menedzser [ST-SRM19]

Megbízónk

Megbízónk nemzetközti hátterű és Európában vezető márkaként számontartott bank, melynek budapesti központjába keresünk új munkatársat Ügyfélkapcsolati Menedzser pozícióba.

Feladatok

- Meglévő ügyfélállomány teljeskörű kezelése
- Hitel-előterjesztések készítése, finanszírozási javaslatok és struktúrák kidolgozása az ügyfelek számára
- Ügyféltárgyalások lebonyolítása
- Ügyletekhez kapcsolódó szerződések elkészítése
- Társosztályokkal (elemzőkkel és kockázatkezelőkkel) történő folyamatos kapcsolattartás
- Igény esetén új ügyfelek akvirálásában való részvétel

Elvárások

- Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
- Három év banki környezetben megszerzett ügyfélkapcsolati tapasztalat
- Angol nyelvtudás
- Komplex gazdálkodást folytató vállalatok működésének megértésére való képesség
- Erős pénzügyi és számviteli tudás a gyakorlatból
- B kategóriás vezetői engedély

Egyéb

Amit partnerünk kínál:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag (Cafeteria + bónusz)
- Szakmai műhelymunkában történő részvétel
- Kisebb méretű szervezet, gyors döntések és kidogozott folyamatok, valamint dinamikus légkör
- Szoros együttműködés a legmagasabb szintekkel (CRO, stb.). Ténylegesen elérhető vezetők, akikkel közvetlenül lehet tárgyalni szakmai kérdésekben, az ajtajuk mindig nyitva áll.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest