Villamosmérnök értékesítő (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk világszerte piacvezető és innovatív az elektrotechnika területén: az elektromos csatlakozástechnika, a jelillesztés és átvitel, a túlfeszültség-védelem, és az automatizálási technológiák világában.

Villamosmérnök értékesítő

Feladatok

  • A már meglévő vevőkör ápolása és új vevő megszerzése -többek között- hatékony vevőlátogatások tervezésével és előkészítésével
  • A vevők látogatása a meglévő irányelvek alapján, minden szükséges értékesítési dokumentáció és segédanyag prezentációja
  • Az értékesítési tárgyalások levezetése, a saját döntési kompetencián belül
  • Átlagosan heti 14 partnerlátogatás lebonyolításával biztosítja a cég megfelelő piaci jelenlétét az adott területen
  • Nemzetközi, szakmai előadásokon, a cég képviselete különböző szakmai kiállításokon
  • A területéhez tartozó valamennyi vevői és kiemelt partneri ajánlatot és lehetséges műszaki megoldást felelősséggel, folyamatában követ a lezárásig

Követelmények

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Értékesítésben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Vezető iparágakban, feldolgozóiparban szerzett tapasztalat
  • Hatékony kommunikáció, kiváló tárgyalási készség
  • Angol vagy német nyelv tárgyalásszintű ismerete előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai továbbképzések és tréningek
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő, jövőtudatos cégnél

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs