Beruházási asszisztens (Kecskemét)

A Kecskeméti Városfejlesztő Kft.

Beruházási asszisztens

pozícióba építész vagy építőmérnök munkatársat keres.

Feladatok

Műszaki beruházás lebonyolítói feladatok az alábbiakra kiterjedően:

  • részletes projektterv készítése,
  • pályázati kiírások műszaki tartalmának összeállítása,
  • szerződések előkészítésében, pályáztatásban való részvétel,
  • részvétel az ajánlatok kiértékelésében,
  • engedélyes és kiviteli tervek elkészítésének koordinációja, ellenőrzése,
  • engedélyezési, használatbavételi eljárások ügyintézése, ÉTDR használat,
  • E-építési napló kezelés,
  • a kivitelezési munkák megvalósulásának folyamatos ellenőrzése,
  • a szerződések teljesítésének időterven és költségkereten belüli megvalósulásának biztosítása,
  • támogatásból megvalósuló projektek, műszaki feladatainak ellátása, végelszámolások végrehajtása,
  • műszaki átadás-átvételi eljárások lefolytatása,
  • teljesítési jegyzőkönyvek elkészítése,
  • részvétel az üzembe helyezési eljárásban,
  • utólagos műszaki értékelés elkészítése,
  • garanciális, vagy szavatossági problémák ügyintézése,
  • műszaki szakértelem biztosítása közbeszerzési eljárásokban

Előnyök

  • MS Projekt, CAD szoftverek felhasználói szintű ismerete,
  • beruházási területen szerzett tapasztalat,
  • kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • műszaki előkészítési területen szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, bizonyítványmásolatok) „Városfejlesztő" jeligére a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Kecskemét