Értékesítési manager (Budapest)

A STELLA Zrt. - immár 65 éve fodrászcikkek, hajápolók, kozmetikumok, arc- és testápoló termékek, szalonbútorok és eszközök értékesítésével foglalkozó cég

Értékesítési manager

munkatársat keres.

Főbb felelősségi körök:

  • A STELLA Zrt. fodrászati és kozmetikai professzionális, belföldi, országos értékesítés szervezése, végzése, havi értékesítési tervek készítése, realizálása, éves stratégiai tervek alapján
  • Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Partnereinkkel fennálló kapcsolatok magas szintű ápolása
  • Értékesítési tervek készítése, realizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Minimum 3-5 éves – kereskedelemben szerzett – vezetői gyakorlat
  • Problémamegoldó és szervező képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség, vezetői ismeretek
  • Eredményorientáltság és megbízhatóság
  • Bizonyíthatóan jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • SAP ismeret, gyakorlat előny
  • REFERENCIA előző munkahelyről

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év – egy munkahelyen eltöltött - kereskedelmi tapasztalat, gyakorlat
  • Professzionális fodrászati, kozmetikai termék, eszköz, berendezés értékesítési gyakorlat előny

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol nyelvismeret előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
  • Megfelelés esetén előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, vevő hálózat országos építésével, vevőlátogatással

Jelentkezni részletes, fényképes, születési dátummal, lakóhely megjelöléssel ellátott szakmai önéletrajzzal a Jelentkezem az állásra gombra kattintva vagy a 223-0243 faxszámon lehet.

Budapest