Field Service ajánlatkészítő (Budapest)

Villamos energetikai termékek és rendszerek tervezésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó
partnerük számára keresünk Field service ajánlatkészítő munkatársat.

Field Service ajánlatkészítő

Feladatok

  • Ajánlat elkészítése
  • Műszaki költségvetések elkészítése. Ajánlatok megírása dokumentálása
  • Műszaki megoldások összehasonlítása és a megfelelő kiválasztása
  • Alvállalkozói ajánlatok bekérése
  • Ártükör és költségvetés készítése
  • Szerelési anyaglisták készítése
  • Esetenként helyszíni felmérés, bejáráson való részvétel a műszaki információk megszerzéséhez
  • Kapcsolattartás az értékesítőkkel
  • Szerviz ajánlatok dokumentálása
  • Ajánlatkészítői rendszer bevezetése

Követelmények

  • Villamos mérnök diploma
  • 3 év releváns tapasztalat (tervezés, műszaki előkészítés, berendezés gyártás, villamos ipari szerviz)
  • angol nyelv középszintű ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag (éves bónusz, cafeteria)
  • egészség- és nyugdíjpénztár befizetés
  • Medicover szolgáltatás, életbiztosítás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest