IT Projektmenedzser (rendszerintegrációs terület) (Magyarország)

IT Projektmenedzser
(rendszerintegrációs terület)

Feladatok:

  • A műszaki és sales csapattal együttműködve meghatározza a a projekt terjedelmét, azonosítja a leszállítandókat
  • Létrehozza a projekt ütemtervét, követi annak előrehaladását
  • Biztosítja a projektszerződésekhez kapcsolódó maximális ügyfélelégedettséget
  • Rendszeresen riportál a vezetés irányába az általa kezelt külső és belső projektek státuszáról
  • Munkáját olyan kereskedelmi szemlélettel látja el, amely során azonosítja az új, fejlesztési lehetőségeket, azokra szakmai megoldást dolgoz ki a műszaki területtel együttműködve
Elvárások:
  • Legalább 3 év szolgáltatói oldalon szerzett projektvezetői tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos személyiség, kiváló kommunikációs készség
  • Egyetemi végzettség
Amit partnerünk kínál:
  • Home Office lehetőség (heti 1 nap kötelező bent tartózkodni az irodában)
  • Változatos, kihívást rejtő feladatok, nemzetközi ügyfelek
  • Versenyképes jövedelem