Senior MSL - Originális gyógyszercéghez (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk részére keresünk Medical Support- és területi munkában is gyakorlott munkatársat.

Senior MSL - Originális gyógyszercéghez

Feladatok

  • fontos szakmai partnerek beazonosítása a területen
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és orvos-szakmai szervezetekkel, betegszervezetekkel
  • szakmai előadások, tréningek szervezése és megartása a cég stratégiájával összhangban
  • konferenciákon, szakmai rendezvényeken való részvétel
  • az orvospartnerek szakmai igényeinek feltárása, információk hozzáférhetővé tétele számukra
  • a szakirodalom figyelemmel kísérése
  • a folyó klinikai kutatások ismerete
  • részvétel az orvoslátogatók képzésében

Elvárások

  • Orvos, gyógyszerész, biológus végzettség
  • Medical-területen MSL-munkában szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Újonnan létrehozott pozíciók az építkezés izgalmát, a területi munka a kapcsolatépítés lehetőségét kínálja.
  • Mindehhez kiemelkedő munkafeltételeket és juttatásokat kínálunk.

Előnyök

  • neurológiai területen szerzett jártasság
  • országos területi gyakorlat

Munkavégzés helye

Budapest

Referenciaszám: TN-10971

Budapest