Szállítmányozási ügyintéző (csomagolóanyag) (Budapest)

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén közel 300 munkatársat foglalkoztatunk. A kiemelkedő színvonalú spedíciós és logisztikai produkció magas színvonalú adminisztratív háttérszolgáltatásra támaszkodik. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Budapest, 10. kerületi telephelyünkre keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására: (csomagolóanyag)

Szállítmányozási ügyintéző (csomagolóanyag)

Feladatok

  • Kimenő, bejövő raklapok adminisztrálása excel táblázatban
  • Üres raklapok kiszállításának szervezése
  • Sofőr elszámolások
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, raklapegyenleg közlése, egyeztetése. Az esetlegesen felmerülő problémák hatékony és szakszerű kezelése
  • Kapcsolattartás a belföldi és nemzetközi kirendeltségekkel a hálózaton belül. Problémák és eltérések esetén egyenleg egyeztetés
  • Bejövő üres raklapok-, napi leltár adminisztrálása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • kommunikációképes német- vagy angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • rugalmasság
  • megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • ügyfélközpontúság
  • monotonitástűrés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny

  • szállítmányozás területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest, 10. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, pozíció megjelölésével

Budapest