Termékmenedzser (Budapest)

Professzionális munkaruházati és munkavédelmi termékek kereskedelme

A hirdetés már lejárt!

Szereted a kihívásokat és többre vágysz a szimpla értékesítésnél? Akkor nálunk a helyed! Biztos háttérrel, több mint 20 éves tapasztalattal keresünk csapatunkat erősítő

TERMÉKMENEDZSERT

A sikeres pályázó feladatai:

  • Új ügyfélkör kialakítása, valamint a már meglévő kapcsolatok ápolása
  • Cégünk által forgalmazott munka- és védőruházati termékek, kiegészítők értékesítése
  • Személyes találkozók megszervezése, lebonyolítása a régi és új partnereinkkel
  • Prezentációk készítése, megoldási lehetőségek bemutatása, tanácsadás, kereskedelmi tárgyalások folytatása
  • Hideghívások lebonyolítása
  • Részvétel a cég kampányaiban

Az álláshoz tartozó elvárásaink:

  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Érvényes jogosítvány (B kategória), balesetmentes vezetői gyakorlat
  • Tapasztalat kereskedelmi-értékesítési területen (min. 2-3 év)
  • Ügyfél- és eredményorientáció
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Önálló, kitartó munkavégzés,
  • Kudarctűrő képesség
  • Csapatmunkában való aktív szerepvállalás.
  • Lojalitás
  • Minimum középfokú végzettség/érettségi
  • Büntetlen előélet

Ha csatlakozol hozzánk, mi ezeket kínáljuk:

  • Fix + teljesítményarányos jövedelem
  • Teljes munkaidő
  • Változatos feladatok
  • Hatékony, gyors betanulási idő
  • Részvétel egy dinamikusan fejlődő cég sikereiben
  • Karrierépítés
  • Stabil, hosszú távú munkavégzés
  • Továbbképzési lehetőség
  • Munkádhoz szükséges eszközök (telefon, laptop, cégautó stb.) biztosítása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Munkahelyi és munkavédelmi öltözet forgalmazásában szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • SAP ügyviteli rendszer ismerete
  • Jártasság az angol nyelvben
  • Számlaképesség
  • Saját gépkocsi

Ha megtetszett, akkor ne habozz és jelentkezz, ne csak a sablonos hirdetést lásd!

Munkavégzés helye: változó, főleg Budapest és Pest megye

Budapest