Területi képviselő (Budapest)

Esystem Magyarország Kft Immár 20 éve foglalkozik éttermi szoftver fejlesztésével és kereskedelmével.

Területi ügyféllátogató, értékesítő munkatársatkeresünk!

Szoftver értékesítő (Magyarország)

Főbb feladatai:

  • Cég termékeinek kihelyezése, oktatása új ügyfelek részére.
  • Szerződéskötés, megrendelések kiszállítása.
  • Vevőkapcsolatok ápolása

Álláshoz tartozó elvárások:

  •  Minimum középfokú végzettség
  •  MEGBíZHATÓSÁG
  •  Ügyfélbarát, türelmes és megoldáskereső hozzáállás
  •  B kategóriás jogosítvány
  •  Jó szervező és tárgyalóképesség
  •  Informatikai alapfokú jártasság
  •  Tanulásra való hajlandóság,
  •  Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Excel, Word, elektronikus levelezés),
  •  Önálló munkavégzési képesség mellett csapatjátékos beállítottság

Amit kínálunk:

  •  Kiemelkedő fizetés, alap+ biztos jutalék rendszer
  •  Céges autó, telefon, laptop
  •  Fiatalos jó csapat
  •  Hosszú távú lehetőség, biztos vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest