Területi képviselő (Budapest)

Édességgyártással foglalkozó, nagy múltú hazai cég keres az alábbi pozícióba munkatársat:

Területi képviselő

Feladatok

  • Termékeink részére új értékesítési pontok felkutatása
  • Közvetlen értékesítési lehetőségek keresése
  • Rendelésfelvétel és a látogatások adatainak rögzítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság, alkalmazkodó képesség,
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkához való alkalmazkodás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány,

Előnyök

  • Auchan, Metro, Coop tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, vonzó kompenzációs csomag (alapfizetés, bónusz, szolgálati gépkocsi, telefon)
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Munka jó hangulatú csapatban
  • Rendszeres édességcsomagok

Munkavégzés helye

Rugalmas munkavégzési hely – Budapest és vidéki központi irodákkal

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Budapest