Területi képviselő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szeretnél hosszútávon dolgozni és fejlődni egy inspiráló és stabil környezetben? Magyarország vezető villamossági kis – és nagykereskedő cége számára keresünk kollégát a következő pozícióba:

Területi képviselő

Feladatok

  • Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Vevőkör bővítése, különös tekintettel a kivitelezői és szolgáltatói körre
  • Árajánlatok, megrendelések rögzítése belső vállalatirányítási rendszerben
  • Szerződések előkészítése
  • Rendszeres beszámoló készítése, projektek nyomon követésében
  • Reklamációk és egyedi vevői igények kezelése

Elvárások

  • Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel a műszaki értékesítés területén
  • Ismered a villamossági termékeket
  • Kiemelkedő a kapcsolatteremtő készséged
  • Precíz vagy és önálló a munkavégzésben
  • Van B kategóriás jogosítványod és vezetési rutinod
  • Minimum felhasználói szintű a számítógépes ismereted

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődésben lehet részed egy innovatív munkakörnyezetben
  • Családias hangulatú, támogató közeg

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest