Területi képviselő (Komárom-Esztergom megye, Fejér megye, Pest megye, Győr-Moson-Sopron megye) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A GSS Group értékesítési csapatának bővítéséhez keresünk

Területi képviselő

pozícióba kollégát, teljes munkaidőre rugalmas munkaidő beosztással.

Kiemelt területek: Komárom-Esztergom megye, Fejér megye,Győr-Moson-Sopron megye, Pest megye és Budapest

Ha dolgoztál már hasonló munkakörben, vagy erős értékesítési vénával rendelkezel és kihívás számodra a változatos munka, akkor várunk szeretettel cégünknél!

A feladat standard képviselői munka egy összetett termékportfolió gazda szemléletű képviselet mind a hazai, mind a nemzetközi láncokban. Jól ismert listázott márkákkal a minőségi képviselet ellátása az elvárás.

Feladatok:

  • Túraterv szerinti boltlátogatás a magyar és multinacionális hálózatokban
  • Rendelések, javaslatok termék kihelyezések kezelése
  • Trade marketing jellegű felmérések
  • Vevőgondozás, kapcsolattartás
  • Területi probléma kezelés
  • Régiós központokban készletek kezelése

Mit várunk Tőled?

  • Legalább 3 éves képviselői pozícióban szerzett szakmai tapasztalat vagy kiváló értékesítési véna és kommunikációs képesség
  • Minimum érettségi
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Proaktív, következetes munkavégzés
  • Alkalmazkodó, de céltudatos személyiség
  • Önállóság, gazdaszellem a terület kezelését illetően
  • Jogosítvány, balesetmentes vezetői gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet?

 Meglévő kapcsolatrendszer

Mit kínálunk Neked?

  • Versenyképes, teljesítményorientált jövedelem (fix + bónusz)
  • Alkalmazotti státusz
  • Modern informatikai háttér (PDA, mobil nyomtató)
  • Mobiltelefon
  • Céges autó
  • Képzések
  • Lendületes csapatmunka, profi szakmai vezetés

Kinek ajánljuk a munkahelyet?

  • aki önálló gondolkodású, határozott kiállású
  • aki szereti az önálló, komplex, felelősségteljes munkát
  • aki felvállalja véleményét, de az esetleges kritikát is helyén kezeli
  • akinek célja és elvárásai vannak magával szemben és ezekért küzdeni is tud
  • aki a kihívások és napi megpróbáltatások mellett kedves, vidám ember tud maradni
  • aki pályakezdő vagy pálya elhagyó és érdekli a kereskedelem

A jelentkezésnél kérjük, jelöld meg lakóhelyed!

Budapest