Üzletkötő / értékesítő munkatárs (Magyarország)

Zöldség, gyümölcs- és füszértáru nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Üzletkötő / értékesítő munkatárs

Elvárások:

Középfokú végzettség, értékesítési tapasztalat, csapatjátékos szemlélet, kiváló kommunikáció szóban és írásban, magabiztos számítógépes ismeretek, önállóság és jó problémamegoldó képesség, B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:

Meglévő partnerekkel kapcsolattartás, új partnerek felkeresése, Partnerek látogatása, Ajánlatok készítése, Megrendelések felvétele, Tevékenységek rögzítése ügyfélkapcsolati-rendszerben, jelentések készítése

Amit kínálunk:

Hosszú távú álláslehetőség , Változatos feladatok, Munkavégzéshez szükséges eszközök ( személyautó, telefon, notebook)