Állatgyógyászati területi képviselő (Budapest)

 ÁLLATGYÓGYÁSZATI TERÜLETI KÉPVISELŐ munkakör

A munkakör:

  • Az állatgyógyászati termékkör értékesítésében való aktív részvétel
  • Állatgyógyászati partnerek napi szintű látogatása (állattartó telepek, állatorvosok, rendelők és kereskedelmi egységek)
  • Partneri kapcsolatok ápolása
  • Konferenciákon, kiállításokon való részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Elkötelezettség az egészséges életmód iránt
  • Biztos angol nyelvtudás
  • Dinamikus, megbízható, precíz munkavégzési képesség
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft programok felhasználói szintű ismerete

Előny:

Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai elismerés és fejlődés
  • Gépkocsi használat
  • Nemzetközi kapcsolatok
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezés kizárólag írásban, magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével várjuk Berényi Ágnes, ügyvezető igazgató részére a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest