Elektromos Projekt Manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk számára keresünk Épületvillamossági szakági építésvezető pozícióba kollégát, aki több éves szakmai tapasztalattal a háta mögött szívesen részt venne nívós és kihívást jelenti szakmai projektekben.

Elektromos Projekt Manager

Feladatok

- Kapcsolattartás hatóságokkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel, műszaki ellenőrökkel, ill. a
projekthez kapcsolódó valamennyi résztvevővel
- Erősáramú, gyengeáramú szakági tervek felülvizsgálata, bírálata, mennyiségi- és minőségi
ellenőrzése kontrollja
- Erőáramú, gyengeáramú ajánlatkérő dokumentációk összeállítása és ellenőrzése műszaki
szempontok szerint
- Beérkezett ajánlatok műszaki tartalmának felülvizsgálata, ajánlati értékelések összeállítása
- Részvétel tendertárgyalásokon, a tárgyalások összefoglaló táblázatainak elkészítése
- Alvállalkozók képviselőivel való egyeztetés
- Projektek minőségi lebonyolítása az idő- és költséghatároknak megfelelően
- Teljesítésigazolások műszaki- és pénzügyi kontrollja
- Részvétel kivitelezői kooperációkon, kivitelezést érintő megrendelői kérdések
döntéselőkészítése
- Átadás/átvétel levezénylése
- Részvétel hatósági és szakhatósági ügyintézésekben, használatbavételi eljárásban
- Projektek dokumentációjának felelős kezelése
- Projektvezető vagy munkáltató által adott egyéb feladatok
- Cégcsoporton belüli szakmai felelősökkel való kapcsolattartás, riportálás

Követelmények

- Felsőfokú végzettség (villamosmérnök)
- Magas szintű műszaki felkészültség (műszaki dokumentációk, tervek gyors értelmezése)
- AutoCAD és ArchiCAD felhasználói szintű ismerete
- MS Office (Excel, Word) és az internet felhasználói szintű használata

Amit kínálunk

Határozatlan idejű szerződés
Lendületes, inspiráló, fiatal, egyben professzionális munkatársak
Szakmai fejlődési, karrier lehetőség
Versenyképes juttatások
Laptop, mobiltelefon
Stabil munkahely

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest