Facility mérnök (Mosonszolnok)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Facility mérnök

Feladatok

  • A munkáltató vagyongazdálkodásában álló ingatlanok műszaki és infrastrukturális üzemeltetési feladatainak ellátása;
  • Alvállalkozókkal kapcsolattartás és ellenőrzés;
  • Műszaki feladatok dokumentálása, a műszaki adatbázis és dokumentációk folyamatos frissítése;
  • Üzemeltetéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása;
  • Üzemeltetési tevékenységhez, beruházásokhoz kapcsolódó ütemtervek, költségtervek tervezése, nyomon követése, ellenőrzése;
  • Pénzügyi és egyéb beszámolók, elkészítésében való részvétel, rendszeres műszaki jelentések, kimutatások elkészítése;
  • Energiamenedzsment.

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség;
  • Angol nyelvtudás;
  • Legalább 2 év épületüzemeltetési tapasztalat;
  • Épületgépészeti és épületvillamossági berendezések átfogó ismerete;
  • Épületfelügyeleti rendszer kezelése.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Éves és évközi bónuszok, Cafeteria
  • Lakhatási támogatás (vagy üzemanyag térítés)
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek

Előnyök

  • Német nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye

  • Mosonszolnok

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Mosonszolnok