Főkönyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk a hazai FMCG piac egyik vezető szereplője, budapesti központjukba keressük új FŐKÖNYVELŐ kollégájukat. A könyvelési csapat vezetése és szakmai támogatása mellett a pozíció nagy hangsúlyt fektet a belső folyamatok fejlesztésére, így az ideális jelölt nem csak a kiváló számviteli szaktudással, de projectmanagement készségekre is rendelkezik.

További információkért olvasson tovább, illetve keressen bizalommal a lenti email címen!

Főkönyvelő

Feladatok

- Számviteli folyamatok fejlesztésére irányuló projektek kezdeményezése, projektmanagement
- Folyamatdokumentációk elérhetőségének, megfelelőségének, naprakészen tartásának biztosítása
- 4 fős könyvelő csapat vezetése, szakmai koordinálása
- A főkönyvi könyvelés megszervezése és felügyelete
- Pénzügyi beszámoló elkészítése (éves beszámoló, társasági adóbevallás, helyi iparűzési adóbevallás)
- Könyvvizsgálat menedzselése külső partnercéggel együttműködve
- A havi és negyedéves adó, TB, illetve egyéb bevallások elkészítésének koordinálása és benyújtása
- Az adó- és adóelőleg, TB és egyéb fizetési kötelezettségek folyamatos nyomonkövetése és azok határidőben történő teljesítése
- A folyószámla egyenlegek alakulásának figyelemmel kísérése és egyeztetése
- A mérleg és az eredménykimutatás egyenlegeket alátámasztó analitikák elkészítése illetve ezek elkésztésének koordinálása
- A számviteli és adójogszabályok folyamatos nyomonkövetése

Követelmények

- Szakirányú, felsőfokú pénzügyi végzettség (BSc) és mérlegképes könyvelői végzettség
- Naprakész magyar számviteli és adózási ismeretek
- Legalább 3 év főkönyvelői munkakörben szerzett tapasztalat
- Legalább középfokú angol nyelvtudás
- SAP ismeret
- Projectmanagement skillek

Előnyt jelent:
- Kereskedelmi területen, FMCG szektorban szerzett munkatapasztalat
- Adószakértői képesítés, adózási ismeretek

Amit kínálunk

- Kiemelkedő juttatási csomag: bónusz, céges autó
- Változatos feladatok, izgalmas projektek
- Lendületes, fiatalos csapat
- Stabil hátterű, multinacionális környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest