Gépbeállító (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Gépbeállító
(Kecskemét)

Feladatok

  • Különböző hidraulikus gyártógépek, berendezések és présszerszámok karbantartási és javítási feladataiban való részvétel
  • A termeléshez szükséges szerszám, -és gépbeállítási munkák elvégzése
  • A karbantartási munkálatokhoz a szükséges eszközök előkészítése
  • A karbantartási feladatokhoz kapcsolódó dokumentumok kezelése, jelentések készítése
  • A szükséges anyagok és eszközök rendelkezésre állásának felügyelete

Elvárások

  • Középfokú mechanikai vagy ezzel egyenértékű végzettség
  • Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat hidraulikus és pneumatikus rendszerekkel ipari környezetben
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki beállítottság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/306-74-13

Kecskemét