Ügyfélút menedzsment gyakornok (Békéscsaba)

Mind-Diák Szövetkezet

A Budapest Bank Békéscsabai Bankműveleti Központjában kínálunk most egy kiváló lehetőséget szakmai tapasztalat szerzésére illetve a szükséges gyakorlat letöltésére egyaránt!
Kötetlen munkaidőt ajánlunk, legalább fél éves folyamatos munkalehetőséggel, heti átlag 25-30 óra munkaidővel!
Itt valóban betekintést nyerhetsz a banki termékek és folyamatok működésébe, önállóságot és magabiztosságot tanulhatsz és jó kapcsolatokat építhetsz!

Ügyfélút menedzsment gyakornok

Feladatok

  • részvétel ügyfél életutak (Customer Journey-k) feltérképezésében
  • részvétel ügyfélhangok elemzésében, az ügyfél fájdalompontok azonosításában
  • akcióterv kidolgozása a fájdalompontok megszüntetésére
  • ügyfélélmény növelő akciók támogatása
  • részvétel vállalati projektekben

Elvárások

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • preferáltan gazdasági területen folytatod tanulmányaidat, előny a Gazdálkodási és menedzsment, Marketing, vagy Gazdaságinformatikus (üzleti irányultsággal) szak
  • legalább félév gyakorlati idő vállalása, heti átlag 40 órában
  • minimum heti 25-30 órát tudsz nálunk dolgozni
  • jellemző rád a probléma fókuszú megközelítés

Munkaidő

Heti átlag 25-30 óra kötetlen munkaidőben.

Amit kínálunk

  • gyakorlati tapasztalatot Service design, UX design módszertanokban
  • gyakorlati tapasztalat piackutatási módszertanok alkalmazásában, projekt tervek, akciótervek összeállításában
  • szakmailag felkészült, jövő orientált munkatársak, vezetők
  • innovatív, fiatalos környezet
  • bruttó 1121 Ft/óra díjazás

Munkavégzés helye

Békéscsaba

Békéscsaba