IT helpdesk (Budapest)

A Budapesti Ügyvédi Kamara munkatársat keres

IT helpdesk

munkakörbe

Feladatok

  • Kamarán belüli IT támogatás (kamarai eszközök és szoftverek felhasználói támogatása és oktatása, ezzel kapcsolatos dokumentációs feladatok végzése)
  • Kamarai nyilvántartottak IT és ügyintézéssel kapcsolatos támogatása (technikai helpdesk kamarai alkalmazások és szolgáltatások használatával összefüggően, ezzel kapcsolatos dokumentációs feladatok végzése)

Elvárások

  • Az alapvető irodai (Office) alkalmazások és a Windowsos környezet adminisztrátori / haladó felhasználói ismerete
  • Fogékonyság új technológiai ismeretek elsajátítása iránt
  • Jó kommunikációs, konfliktuskezelési és problémamegoldó készség
  • Helpdeskes, támogatási feladatokban szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Felhasználói továbbképzésben, oktatásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kezdő fizetés: bruttó 300 ezer forint

Munkavégzés helye

Budapest

A fényképes önéletrajzokat várjuk.

Budapest