Műszaki diszpécser (Budapest)

Az EB-Csoport Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Műszaki diszpécser

Kit keresünk?

  • tapasztalt diszpécsert, aki már gyakorlott a különböző erőművi termelőegységek irányításában vagy
  • pályakezdőt, akit érdekel egy speciális terület megismerése és működése

Feladatok

  • napi irányítási feladatokat támogató diszpécseri munka elvégzése
  • irányítási folyamatban előírt rendszeres feladatok határidőre történő elvégzése, és a rendkívüli események folyamat szerinti kezelése
  • a tevékenységhez szükséges speciális számítógépes alkalmazások használata
  • két műszakos munkarend.

Elvárások

  • kötelességtudó, precíz munkavégzés
  • nyitottság a folyamatos tanulásra
  • jó monotonitástűrő képesség
  • rendszerszemlélet
  • számítógépek biztos ismerete
  • jó műszaki érzék
  • irodai alkalmazások ismerete (MS Office)

Előnyök

  • villamosenergia-ipar általános ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb információk

A jelöltek a munkába lépés előtt egy vizsgával záródó oktatáson vesznek részt. Az oktatás során minden, a munkakörhöz kapcsolódó ismerettel ellátjuk őket. Kiválasztási szempont a vizsgán elért eredmény.

Munkavégzés helye

Budapest, XI. Ker

Munkába lépés időpontja: 2019. február 1.

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését és a kritériumoknak megfelelve szeretné megpályázni, akkor küldje magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a

Budapest