Műszaki szaktanácsadó (Szigetszentmiklós)

Jelenleg még tanulsz, esetleg 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel? Ha a válasz igen, Téged keresünk!
Dinamikusan fejlődő fűtéstechnikai partnerünk részére várjuk a jelentkezőket Műszaki szaktanácsadói munkakörbe!

Műszaki szaktanácsadó

Feladatok

- Műszaki szaktanácsadás kereskedelmi partnereknek tervezőknek, szerelőknek és felhasználóknak
- Műszaki ajánlatkérések feldolgozása, árajánlatok kidolgozása és éleményezése
- Új termékek bevezetése előtti piackutatás
- Oktatási anyagok, műszaki segédletek és termékkatalógusok készítése
- Weboldal szerkesztése és karbantartása

Követelmények

- Felsőfokú épületgépész szakirányú végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk
- Problémamegoldó képesség;
- Megbízhatóság, tudatos és önálló munkavégzés képessége
- Jó kommunikációs és prezentációs készség
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek – Excel, Word, Adobe Acrobat
- B kategóriás jogosítvány
Előny:
- Angol / olasz középfokú nyelvtudás
- Épületgépészet terén szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

- Versenyképes javadalmazás
- Megbízható háttér, kiváló munkakörülmények
- Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós